+38 (099) 924-82-73
RU UA

ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ

ПРО НАС

POST.UA – найкраща компанія із доставки замовлень для е-соmmеrcе, MLM і дистанційної торгівлі. Контроль якості сервісу, відповідальність і надійність, індивідуальний підхід і розуміння кожного клієнта. Ось чому POST.UA – найсервісніша та найякісніша служба.


Сильні сторони і переваги POST.UA

З 2008 року наша команда займається виключно b2c доставкою та видачею замовлень у різних проектах. Ми знаємо, як складно створити якісний сервіс, а тому надаємо наші послуги так, щоб забезпечити покупцям відчуття щастя від покупки і отримання замовлення, а нашим клієнтам – повторні покупки.

Досвід та експертиза роботи в логістиці топ-менеджменту компанії беруть початок у 2004 році. Саме тоді Віталій Яницький почав створювати ринок логістики для E-COM сегмента. Сьогодні, у 2018-у, ми знову об’єднуємо найкращу експертизу для того, щоб розвити і покращити сервіс для кінцевого споживача. Віталій Яницький є ментором нашої компанії, що гарантує відшліфовані бізнес-процеси і технологічний розвиток.

Додаткові гарантії фінансової стабільності та виконання зобов’язань забезпечує наш акціонер –FOZZY GROUP.

Від 2 до 4 турів доставки на день. Ваші клієнти зможуть отримати замовлення в гарантований проміжок часу, не гаючи годин на його очікування

Фіксована вартість на одне замовлення дозволяє ефективно керувати видатками на логістику

Постійний та чіткий зворотній зв’язок протягом операційного процесу доставки замовлення

Сервіс Fast доставки по Києву протягом години

Рекомендації від провідних онлайн-ритейлерів ринку

Гнучке ціноутворення і набір послуг залежно від вашого сегмента ринку. Примірка, демонстрація, часткова оплата, часткове повернення товару


НАША ГОРДІСТЬ!

НАША ГОРДІСТЬ!

Далі буде...